אודות החברה

כחברת תיירות המיני האיכותית של אמריקה, שהוקמה בשנת 1999, מוטי טורס מציעה תיירות מתוך נקודת מבט חדשה וייחודית, באמצעות סיורי מיני לנוסעים הרוצים לראות את האתרים המפורסמים והמעניינים בארה"ב מבלי להתחייב לסיורים ארוכים באוטובוסים. תוכלו ליהנות מביקור ביעד אחד או שניים מבלי שתצטרכו לארוז מזוודה או לעשות צ'ק אאוט מהמלון שלכם. אנו מציעים לכם טיולי יום או טיולים למספר ימים שאינם עולים על 5 ימים עם יציאות מובטחות במשך כל השנה. הסיורים שלנו מודרכים על ידי מדריכים השולטים באנגלית, איטלקית, ספרדית, פורטוגזית, צרפתית וגרמנית.

הסיורים שלנו יוצאים מניו יורק, לוס אנג'לס או לאס וגאס על בסיס יומי או שבועי.

שירותים

מרכיבי הסיור המוצלח – המדריך, האוטובוס ובתי המלון כל המדריכים שלנו נבחרו בקפידה על ידי הצוות המנוסה והמיומן שלנו. אנו מאמנים ומכשירים אותם כך שיעמדו בסטנדרטים הקפדניים שלנו וברוב המקרים שפת ההדרכה היא גם שפת האם שלהם.המדריכים שלנו עובדים על בסיס יומי והם מסורים למטרה של הפיכת 

הטיול להצלחה.

אנו מפעילים אוטובוסים משלנו עם נהגים מנוסים הנמצאים תחת פיקוח ועם ידע נרחב של הכבישים ושל הדרכים הקלות והבטוחות ביותר להגיע אל היעד. כל המלונות שלנו נבחרו לאחר מיון קפדני ונבדקו כדי לוודא שהם עומדים בסטנדרטים התואמים את הסיורים שלנו. אנו מוודאים מהם השירותים אותם מעניקים בתי המלון ואת המיקום שלהם כדי להעניק לכם שהות מהנה בהם. כל השירותים שלנו כלולים בסיור שלכם, אין הוצאות או תשלומים נסתרים, אנו מציעים טווח רחב של שירותים בסיורים שלנו, אשר מפורטים בעמוד המוקדש לכל סיור.

מאות אלפי נוסעים חוו את אחד מ-2,000 הסיורים אותם אנו מבטיחים מדי שנה ורבם מהם חוזרים לחוות יעדים חדשים מדי שנה.


ארגונים מקצועיים

אנו חברים בארגונים הבאים: US Travel Association, the Receptive Services Association of America
(RSAA), ו- BBB- Better Business Bureau of New Jersey. זוהי הערובה שלכם למקצוענות, מסירות ושירות.
(החברות תהיה רשומה תחת השם Wholesale division Amadeo Travel Solutions).